Jezyki PL

Edycja specjalna programu PPFFW 2022!!!

Drogie_dzy!
Niejednokrotnie pytałyście_liście o dodatkowe pokazy filmów z pierwszej edycji Post Pxrn Film Festival Warsaw, która odbyła się w czerwcu 2022 w kinie Muranów. Część z Was nie mogła wziąć udziału w PPFFW, część nie zdążyła zobaczyć wszystkiego, a dla innych to po prostu okazja by odświeżyć sobie to, co wydawało się najbardziej interesujące.
Wychodząc z założenia, że PPFFW nie istnieje bez swojej wspaniałej publiczności – zapraszamy od grudnia br. do kina Muranów na specjalną edycję programu PPFFW 2022 składająca się z sześciu wyselekcjonowanych zestawów filmowych pokazywanych w programie pierwszej edycji. Przypomnimy najciekawsze i najgorętsze strategie artystyczne z programu Festiwalu, spotkamy się z publicznością i opowiemy, czego możecie oczekiwać w ramach przyszłorocznej edycji PPFFW, która odbędzie się w kinie Muranów dniach 13 – 18 czerwca 2023.
Zapraszamy wszystkie_ich, którym nieobca jest troska widzialności, otwartość cielesności i ciekawość transgresywnych form filmowych/artystycznych skoncentrowanych wokół postpornografii.
Hex the patriarchy!!!
Każdy z sześciu zestawów pokazywany jest w wersji rozszerzonej – różniącej się nieco od wersji z oryginalnego programu PPFFW 2022.
Każdy pokaz poprzedzony będzie wprowadzeniem i rozmową po seansie.
Dochód z projekcji przeznaczony zostanie na organizację PPFFW w 2023 roku.
Dzięki Waszemu wsparciu program kolejnej edycji może być jeszcze bogatszy, jeszcze bardziej wywrotowy i interesujący. Daty poszczególnych projekcji: 08 grudnia 2022, 26 stycznia 2023, 23 lutego 2023, 23 marca 2023, 27 kwietnia 2023, 25 maja 2023 – seanse zawsze o 20.30.


bilety: kinomuranów.pl

Subscribe to our newsletter!

Subskrybuj nasz newsletter!